GRA MIEJSKA „W 180 MINUT DOOKOŁA BELGII!”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w grze miejskiej:

 „W 180 MINUT DOOKOŁA BELGII!”

Miło nam poinformować, że nasza fundacja
jest współorganizatorem tego wydarzenia.

Gra miejska jest częścią Belgian Days 2012  – imprezy organizowanej w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku przez Belgian Business Chamber.
Szczegółowy opis imprez organizowanych w ramach Belgian Days 2012 można pobrać stąd: Belgian_Days_2012-11

 „W 180 MINUT DOOKOŁA BELGII!”

 Data: 24.11.2012, 11:30 – 14:30
Miejsce: Ulice Warszawy – Śródmieście
Cena: udział bezpłatny, obowiązkowa rejestracja na stronie www.belgium.pl

Miłośnikom Belgii z pewnością nieobca jest wspaniała kuchnia tego kraju: frytki, owoce morza, gofry, pralinki czy piwo, żeby wymienić te najbardziej znane. Wiele z tych smakołyków będzie można skosztować podczas gry. Wykazać się będą mogli również fani Tin Tina i Smerfów. Znawcy sztuki belgijskiej – René Magritte’a czy Jamesa Ensora, jak i pasjonaci historii również będą mieli pole do popisu. Jeśli chcesz zasmakować w urokach kultury belgijskiej w Warszawie oraz sprawdzić swoją wiedzę na jej temat w niezobowiązującej i lekkiej formie – ta gra jest dla Ciebie! Każda drużyna w punkcie startowym otrzyma mapę z zaznaczonymi punktami tematycznymi, w których czekać będą pytania i zadania konkursowe dotyczące Belgii i jej kultury. Grupy, po udzieleniu poprawnych odpowiedzi, otrzymają fragmenty układanki, z których na koniec ułożą hasło – rozwiązanie zagadki. Zwycięży ta drużyna, która jako pierwsza dotrze do mety i będzie znała hasło. Na zwycięską drużynę czeka wiele atrakcyjnych nagród!

Aby zgłosić się do Gry należy wypełnić do 20.11.2012 formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.belgium.pl. Przyjmujemy zgłoszenia całych drużyn (zespoły 2-4 osobowe).

Regulamin Gry Miejskiej oraz materiały pomocnicze znajdują się na stronie internetowej: www.belgium.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.